Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Koła Wędkarskie

 

Lp. Nazwa Koła Siedziba Koła e-mail tel. służbowe Prezes
1 Koło PZW Nr 001 Delfin w Biedrusku ul. Ogrodowa 116/2, 62-003 Biedrusko kolo.001.biedusko@pzw.poznan.pl 508561581
2 Koło PZW Nr 002 Baszta w Buku ul. Dobieżyńska 27, 64-320 Buk kolo.002.buk@pzw.poznan.pl 517586038 Przemysław SIEKAŃSKI
3 Koło PZW Nr 004 Olszynka w Czempiniu brak siedziby kolo.004.czempin@pzw.poznan.pl 517586380
4 Koło PZW Nr 005 Dolsk Podrzekta 5, Dolsk kolo.005.dolsk@pzw.poznan.pl 512936169
5 Koło PZW Nr 006 Dopiewo ul. Konarzewska 12, 62-070 Dopiewo kolo.006.dopiewo@pzw.poznan.pl 517586390
6 Koło PZW Nr 007 Gałowo brak siedziby kolo.007.galowo@pzw.poznan.pl 517585948
7 Koło PZW Nr 010 Kolejarz w Gnieźnie ul. Dworcowa 19, 62-200 Gniezno kolo.010.gniezno@pzw.poznan.pl 503927671
8 Koło PZW Nr 011 Polania w Gnieźnie brak siedziby kolo.011.gniezno@pzw.poznan.pl 517586392
517586068

9 Koło PZW Nr 012 Trepko w Gnieźnie ul. Roosevelta 116, Gniezno kolo.012.gniezno@pzw.poznan.pl 517585766
10 Koło PZW Nr 013 Granowo ul. Szkolna 14, 62-066 Granowo kolo.013.granowo@pzw.poznan.pl 517586205
517586195

11 Koło PZW Nr 014 Grodzisk Wlkp. Ul. Plac Powstańców Wielkopolskich 16.,
62-065 Grodzisk Wlkp.
kolo.014.grodzisk@pzw.poznan.pl 517586359
12 Koło PZW Nr 015 Iwno brak siedziby kolo.015.iwno@pzw.poznan.pl 502287323
502792000

13 Koło PZW Nr 017 Kostrzyn ul. Dworcowa 5, 62-025 Kostrzyn kolo.017.kostrzyn@pzw.poznan.pl 503927069
14 Koło PZW Nr 018 Książ Wlkp. ul. Ogrodowa 1, 63-130 Książ Wlkp. kolo.018.ksiazwlkp@pzw.poznan.pl 517585814
15 Koło PZW Nr 019 Kórnik ul. Kuśnierska 3, Kórnik kolo.019.kornik@pzw.poznan.pl 512936196
16 Koło PZW Nr 020 Kwilcz ul. Kard. Wyszyńskiego w Kwilczu przy UG Kwilcz kolo.020.kwilcz@pzw.poznan.pl 517586221
17 Koło PZW Nr 021 Lubonianka w Luboniu ul. Żabikowska 58, 62-030 Luboń kolo.021.lubon@pzw.poznan.pl 503927659
18 Koło PZW Nr 023 WPPZ w Luboniu ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń kolo.023.lubon@pzw.poznan.pl 512936232
19 Koło PZW Nr 024 Lwówek brak siedziby kolo.024.lwowek@pzw.poznan.pl 517586377
20 Koło PZW Nr 025 Łabiszynek brak siedziby kolo.025.labiszynek@pzw.poznan.pl 503927684
21 Koło PZW Nr 026 Manieczki brak siedziby kolo.026.manieczki@pzw.poznan.pl 517586377
22 Koło PZW Nr 027 Mosina Miasto brak siedziby kolo.027.mosina@pzw.poznan.pl 503926159
23 Koło PZW Nr 028 Mosina-Hobby w Mosinie brak danych do udostępnienia kolo.028.mosina@pzw.poznan.pl 503926681
24 Koło PZW Nr 029 przy LZD UP w Murowanej Goślinie ul. Rogozińska 38, 62-095 Murowana Goślina kolo.029.murowanagoslina@pzw.poznan.pl 508561578
517586336

25 Koło PZW Nr 030 GUĆ Nowe Miasto n/Wartą ul. Poznańska 8, 63-040 Nowe Miasto kolo.030.nowemiasto@pzw.poznan.pl 503928129
26 Koło PZW Nr 031 Nowy Tomyśl ul. Długa 31, 64-300 Nowy Tomyśl kolo.031.nowytomysl@pzw.poznan.pl 512936186
27 Koło PZW Nr 032 Oborniki Miasto ul. Kopernika 16, 64-600 Oborniki kolo.032.oborniki@pzw.poznan.pl 503928240
28 Koło PZW Nr 033 Obrzycko ul. Staszica 6 Obrzycko kolo.033.obrzycko@pzw.poznan.pl 503927952
29 Koło PZW Nr 034 Opalenica brak siedziby kolo.034.opalenica@pzw.poznan.pl 512936217
30 Koło PZW Nr 035 Ostroróg Urząd Miasta i Gminy w Ostrorogu kolo.035.ostrorog@pzw.poznan.pl 517586382
31 Koło PZW Nr 036 Orzechowo ul. Klubowa 1, 62-322 Orzechowo kolo.036.orzechowo@pzw.poznan.pl 502287112
32 Koło PZW Nr 038 Pniewy ul. Pocztowa 2Ł 62-045 Pniewy kolo.038.pniewy@pzw.poznan.pl 517586261
33 Koło PZW Nr 040 Pobiedziska ul. Władysława Jagiełły 41, 62-010 Pobiedziska kolo.040.pobiedziska@pzw.poznan.pl 512936212
34 Koło PZW Nr 041 Puszczykowo brak siedziby kolo.041.puszczykowo@pzw.poznan.pl 517585825
35 Koło PZW Nr 042 Uniwersytet Medyczny w Poznaniu ul. Bukowska 70, 60-812 Poznań kolo.042.poznan@pzw.poznan.pl 517568307
36 Koło PZW Nr 043 Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu ul. Dożynkowa 9G, Poznań kolo.043.poznan@pzw.poznan.pl 512936226
37 Koło PZW Nr 045 Tarpan w Poznaniu brak danych do udostępnienia kolo.045.poznan@pzw.poznan.pl 517586072
38 Koło PZW Nr 046 Budopol w Poznaniu ul. Szwajcarska 7, 61-285 Poznań kolo.046.poznan@pzw.poznan.pl 517585962
39 Koło PZW Nr 048 Centra w Poznaniu brak danych do udostępnienia kolo.048.poznan@pzw.poznan.pl 502286846
40 Koło PZW Nr 051 Troć w Poznaniu os. Jana III Sobieskiego 17/F, 60-688 Poznań kolo.051.poznan@pzw.poznan.pl 517585860
41 Koło PZW Nr 052 Energetyk w Czerwonaku ul. Gdyńska 24 62-004 Czerwonak kolo.052.czerwonak@pzw.poznan.pl 503926447
42 Koło PZW Nr 056 Grunwald w Poznaniu ul. Chociszewskiego 34, 60-258 Poznań kolo.056.poznan@pzw.poznan.pl 503928251
43 Koło PZW Nr 057 HCP w Poznaniu ul.28 Czerwca 1956 223/229 61-485 Poznań kolo.057.poznan@pzw.poznan.pl 517585997
44 Koło PZW Nr 059 Rzemieślnik w Poznaniu al. Niepodległości 2 61-874 Poznań kolo.059.poznan@pzw.poznan.pl 517586089
45 Koło PZW Nr 060 Jeżyce w Poznaniu brak siedziby kolo.060.poznan@pzw.poznan.pl 503927193
46 Koło PZW Nr 062 Leszcz w Poznaniu brak siedziby kolo.062.poznan@pzw.poznan.pl 517585956
47 Koło PZW Nr 065 Kolejarz w Poznaniu ul. Hetmańska 106, 61-493 Poznań kolo.065.poznan@pzw.poznan.pl 502287329
48 Koło PZW Nr 067 Lipień w Poznaniu Klub Raszyn, ul. Rynarzewska 9, 60-133 Poznań kolo.067.poznan@pzw.poznan.pl 512936198
49 Koło PZW Nr 068 Lotnik w Poznaniu ul. Silniki 1, 61-329 Poznań kolo.068.poznan@pzw.poznan.pl 503927584
50 Koło PZW Nr 070 Łożyska w Poznaniu ul. Nieszawska 15, 61-022 Poznań kolo.070.poznan@pzw.poznan.pl 517586233
517586309
517586254

51 Koło PZW Nr 071 Odlewnik w Poznaniu ul. K. Maya 1 61-327 Poznań kolo.071.poznan@pzw.poznan.pl 517586359
517586367
517586370
517585983

52 Koło PZW Nr 077 Naramowice w Poznaniu ul. Sarmacka 5/B Poznań - Naramowice kolo.077.poznan@pzw.poznan.pl 508561592
53 Koło PZW Nr 078 Noteć w Poznaniu ul. Poplińskich 2/01 61-574 Poznań kolo.078.poznan@pzw.poznan.pl 517585877
54 Koło PZW Nr 085 Apator Powogaz w Poznaniu ul. Janickiego 23/25 60-542 Poznań kolo.085.poznan@pzw.poznan.pl 503928191
55 Koło PZW Nr 086 Orlik w Poznaniu os. Orła Białego 5, 61-251 Poznań kolo.086.poznan@pzw.poznan.pl 508561513
56 Koło PZW Nr 091 Rataje w Poznaniu os. Jagiellońskie 26a, 61-231 Poznań kolo.091.poznan@pzw.poznan.pl 502287232
502287163
502287236

57 Koło PZW Nr 093 Sołacz-Winiary w Poznaniu Zielona Budka ul. Małopolska, Poznań kolo.093.poznan@pzw.poznan.pl 503926531
58 Koło PZW Nr 094 Wierzbak w Poznaniu ul. Wojska Polskiego 6/8 60-618 Poznań kolo.094.poznan@pzw.poznan.pl 517586325
59 Koło PZW Nr 097 Starołęka w Poznaniu brak siedziby kolo.097.poznan@pzw.poznan.pl 517585939
60 Koło PZW Nr 100 Śródka w Poznaniu ul.Ostrówek 6 61-122 Poznań kolo.100.poznan@pzw.poznan.pl

61 Koło PZW Nr 101 Śródmieście w Poznaniu ul. Garbary 82, 61-758 Poznań kolo.101.poznan@pzw.poznan.pl 517585993
62 Koło PZW Nr 105 Tramwajarz w Poznaniu ul. Forteczna 2, Poznań 61-362 kolo.105.poznan@pzw.poznan.pl 502287265
502287277

63 Koło PZW Nr 111 Wilda w Poznaniu ul. Chełmońskiego 3/3
60-753 Poznań.
kolo.111.poznan@pzw.poznan.pl 503928163
64 Koło PZW Nr 112 Winogrady w Poznaniu ODK Wiktoria os. Zwycięstwa 2F, Poznań kolo.112.poznan@pzw.poznan.pl 517586191
517586188

65 Koło PZW Nr 113 Veolia w Poznaniu ul. Racjonalizatorów 1, 61-255 Poznań kolo.113.poznan@pzw.poznan.pl 502286915
66 Koło PZW Nr 116 Rakoniewice brak siedziby kolo.116.rakoniewice@pzw.poznan.pl 517586311
517586322
517586317

67 Koło PZW Nr 117 Rogalin brak siedziby kolo.117.rogalin@pzw.poznan.pl 503928273
68 Koło PZW Nr 119 Sieraków ul. Wroniecka 25C, 64-410 Sieraków kolo.119.sierakow@pzw.poznan.pl 502287107
502286846
512936232
502286841
502286915

69 Koło PZW Nr 120 Skoki ul. Sienkiewicza, 62-085 Skoki kolo.120.skoki@pzw.poznan.pl 503927822
70 Koło PZW Nr 121 Stęszew ul. Janusza Korczaka 7 62-060 Stęszew kolo.121.steszew@pzw.poznan.pl 517585990
517585998

71 Koło PZW Nr 122 Przynęta w Suchym Lesie brak siedziby kolo.122.suchylas@pzw.poznan.pl 517586244
72 Koło PZW Nr 123 Swarzędz Miasto os. Czwartaków 7, 62-020 Swarzędz kolo.123.swarzedz@pzw.poznan.pl 503928273
73 Koło PZW Nr 125 Szamotuły Miasto ul. Dworcowa 33, 64-500 Szamotuły kolo.125.szamotuly@pzw.poznan.pl 503926229
74 Koło PZW Nr 126 Sum Szamotuły ul. Rynek 35, 64-500 Szamotuły kolo.126.szamotuly@pzw.poznan.pl 512936229
75 Koło PZW Nr 127 Śrem Miasto ul. Kilińskiego 2 63-100 Śrem kolo.127.srem@pzw.poznan.pl 502287429
517585939
502287329
502287439
502287399
517585769
517585993
512936198
517585996
517585873
502287472
512936196
502287403

76 Koło PZW Nr 128 Fala przy JW 4430 w Śremie ul. Kilińskiego 16 , 63-100 Śrem kolo.128.srem@pzw.poznan.pl 503928395
77 Koło PZW Nr 129 Odlewnik w Śremie ul. Paderewskiego 8d, 63-100 Śrem kolo.129.srem@pzw.poznan.pl 517585962
517585963
517585965
517586378

78 Koło PZW Nr 130 Środa Wielkopolska ul. 20 Października 36, 63-000 Środa Wlkp. kolo.130.srodawlkp@pzw.poznan.pl 503926459
79 Koło PZW Nr 132 Tarnowo Podgórne ul. Sportowa 1, 62-080 Tarnowo Podgórne kolo.132.tarnowopodgorne@pzw.poznan.pl 517586267
517586272

80 Koło PZW Nr 133 Środowiskowe w Przeźmierowie Przeźmierowo, ul. Krańcowa 41 kolo.133.przezmierowo@pzw.poznan.pl 503926705
81 Koło PZW Nr 134 Wiórek brak siedziby kolo.134.wiorek@pzw.poznan.pl 503928342
82 Koło PZW Nr 135 Września ul. Sikorskiego 38, 62-300 Września kolo.135.wrzesnia@pzw.poznan.pl 508561546
83 Koło PZW Nr 136 Zaniemyśl ul. Sienkiewicza 4, 63-020 Zaniemyśl kolo.136.zaniemysl@pzw.poznan.pl 517586330
84 Koło PZW Nr 137 Brodnica Brodnica 66, 63-112 Brodnica kolo.137.brodnica@pzw.poznan.pl 503926430
85 Koło PZW Nr 141 Wojnówko Wojnówko - Stanica Wędkarska kolo.141.wojnowko@pzw.poznan.pl 517585782
86 Koło PZW Nr 142 SM Zielone Wzgórza w Mur. Goślinie ul. Modrzewiowa 8, 62-095 Murowana Goślina kolo.142.murowanagoslina@pzw.poznan.pl 503926861
87 Koło PZW Nr 144 Juvenia w Poznaniu os. Jana III Sobieskiego 17/D, 60-688 Poznań kolo.144.poznan@pzw.poznan.pl 517586181
517586184

88 Koło PZW Nr 148 Orfa w Poznaniu os. Pod Lipami 8i, 61-634 Poznań kolo.148.poznan@pzw.poznan.pl 512936167
89 Koło PZW Nr 149 Kaźmierz ul. Dworcowa 64-530 Kaźmierz kolo.149.kazmierz@pzw.poznan.pl 517586010
502287254

90 Koło PZW Nr 152 Pamiątkowo brak siedziby kolo.152.pamiatkowo@pzw.poznan.pl 517586367
91 Koło PZW Nr 153 Komorniki brak siedziby kolo.153.komorniki@pzw.poznan.pl 503928051
92 Koło PZW Nr 157 Metalplast w Obornikach ul. Łukowska 7/9, 64-600 Oborniki kolo.157.oborniki@pzw.poznan.pl 503927263
93 Koło PZW Nr 158 Zatorze w Swarzędzu brak siedziby kolo.158.swarzedz@pzw.poznan.pl 517586278
94 Koło PZW Nr 159 Karaś przy CK w Wielichowie ul. Pocztowa 16, 64-050 Wielichowo kolo.159.wielichowo@pzw.poznan.pl 503928472
95 Koło PZW Nr 164 Rzemiosło w Poznaniu al. Solidarności 38a, 61-696 Poznań kolo.164.poznan@pzw.poznan.pl 517585723
96 Koło PZW Nr 168 Chrobry w Poznaniu os. B. Chrobrego 10b/Piwnica, Poznań kolo.168.poznan@pzw.poznan.pl 517585916
97 Koło PZW Nr 171 Wydra w Bolewicach brak siedziby kolo.171.bolewice@pzw.poznan.pl 503926834
98 Koło PZW Nr 172 Rapa Rostarzewo ul. Którka 3, 64-200 Wolsztyn kolo.172.rostarzewo@pzw.poznan.pl 517585873
99 Koło PZW Nr 173 Międzychód ul. Sokoła 1, 64-400 Międzychód kolo.173.miedzychod@pzw.poznan.pl 503927564
100 Koło PZW Nr 174 Borek Wlkp. brak siedziby kolo.174.borekwlkp@pzw.poznan.pl 517586225
101 Koło PZW Nr 175 Miętus w Bobulczynie ul. Kasztanowa 64-510 Wronki kolo.175.bobulczyn@pzw.poznan.pl 517586228
102 Koło PZW Nr 177 Chemik w Kościanie ul. Szewska 22/1 64-000 Kościan kolo.177.koscian@pzw.poznan.pl

103 Koło PZW Nr 178 Gostyń ul. Wojska Polskiego 1/P, 63-800 Gostyń kolo.178.gostyn@pzw.poznan.pl 517586274
104 Koło PZW Nr 179 Osieczna ul. Zamkowa 1/2, 64-113 Osieczna kolo.179.osieczna@pzw.poznan.pl

105 Koło PZW Nr 180 Pomet-Karp w Poznaniu ul. Warszawska 121 61-047 Poznań kolo.180.poznan@pzw.poznan.pl 517586075
106 Koło PZW Nr 181 Wschowa Koparnika 7, 67-400 Wschowa kolo.181.wschowa@pzw.poznan.pl 504274972
107 Koło PZW Nr 182 Kaszczor Wijewo kolo.182.wijewo@pzw.poznan.pl 502287232
108 Koło PZW Nr 183 Leszno Miasto ul. B. Chrobrego 44, 64-100 Leszno kolo.183.leszno@pzw.poznan.pl 504270494
109 Koło PZW Nr 184 Śmigiel brak siedziby kolo.184.smigiel@pzw.poznan.pl 503926207
110 Koło PZW Nr 186 Fapom Leszno brak siedziby kolo.186.leszno@pzw.poznan.pl 517585824
111 Koło PZW Nr 187 Melatplast Leszno ul. Magazynowa 4, Leszno kolo.187.leszno@pzw.poznan.pl 504267080
112 Koło PZW Nr 188 Błotnica brak siedziby kolo.188.blotnica@pzw.poznan.pl 504274793
113 Koło PZW Nr 189 Albatros w Bojanowie brak siedziby kolo.189.bojanowo@pzw.poznan.pl 504274639
114 Koło PZW Nr 190 Perkoz Poniec ul. Urobska 45a, 64-125 Pozniec kolo.190.poniec@pzw.poznan.pl 512936024
115 Koło PZW Nr 191 Kobylin ul. Wolności 25, 63-740 Kobylin kolo.191.kobylin@pzw.poznan.pl 503926810
116 Koło PZW Nr 192 Ciernik przy KM Policji w Lesznie brak siedziby kolo.192.leszno@pzw.poznan.pl 503928406
117 Koło PZW Nr 193 LSM Leszno ul. Machnikowskiego 16, 64-100 Leszno kolo.193.leszno@pzw.poznan.pl 503928682
118 Koło PZW Nr 194 Krzywiń ul. Poprzeczna 2, Krzywiń kolo.194.krzywin@pzw.poznan.pl 517586125
119 Koło PZW Nr 196 Amos Leszno ul. Fabryczna 7, 64-100 Leszno kolo.196.leszno@pzw.poznan.pl 503928626
120 Koło PZW Nr 197 Zakład Karny Rawicz ul. 17-go Stycznia 28, 63-900 Rawicz kolo.197.rawicz@pzw.poznan.pl 503928349
121 Koło PZW Nr 198 Pogorzela brak siedziby kolo.198.pogorzela@pzw.poznan.pl 517585827
122 Koło PZW Nr 199 Balaton Miejska Górka brak siedziby kolo.199.miejskagorka@pzw.poznan.pl 503296282
123 Koło PZW Nr 200 Kaszalot Szlichtyngowa ul. Głogowska 1, 64-407 Szlichtyngowa kolo.200.szlichtyngowa@pzw.poznan.pl 504273018
124 Koło PZW Nr 201 Pępowo brak siedziby kolo.201.pepowo@pzw.poznan.pl 503928495
125 Koło PZW Nr 202 Kościan Miasto ul. Bernardyńska 2, 64-000 Kościan kolo.202.koscian@pzw.poznan.pl 517586071
126 Koło PZW Nr 206 Gazomet Rawicz ul. Sarnowska 2 63-900 Rawicz kolo.206.rawicz@pzw.poznan.pl 504271639
127 Koło PZW Nr 212 Rydzyna Miasto brak siedziby kolo.212.rydzyna@pzw.poznan.pl 504270841

td {border: 1px solid #ccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Ilość odwiedzin

Reklama