Mapa porozumień na rok 2022 - Polski Związek Wędkarski Okręg w Poznaniu

• Okręg Nadnotecki PZW w Pile - porozumienie na wody nizinne

Członkowie Okręgu Poznańskiego nabywają możliwość wędkowania w obwodach rybackich: - jezioro Pakawie - Warta nr 9 - Noteć nr 9 - Wełna nr 6 - Wełna nr 8 Członkowie Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile nabywają możliwość wędkowania w obwodach rybackich: - jezioro Chojeńskie (Pustelnia) - Warta nr 7 - Warta nr 8 - Warta nr 10 - Wełna nr 9

• Okręg PZW w Gorzowie Wielkopolskim - porozumienie na wody nizinne

Członkowie Okręgu Poznańskiego nabywają możliwość wędkowania bez konieczności wnoszenia dodatkowych składek na części obwodu rybackiego rzeki Warty Nr 11 o długości 24,3 km na odcinku od dopływu strugi z jez. Barlińskiego (135 +500 kilometraż rzeki Warty) do granicy województw Wielkopolskiego i Lubuskiego (116 +200 km rzeki Warty)

• Okręg PZW w Koszalinie - porozumienie na wody górskie i nizinne

Porozumienie obejmujące 150 zezwoleń dla członków PZW Poznań oraz 300 zezwoleń dla członków PZW Koszalin. Członek Okręgu poznańskiego zezwolenia na Okręg koszaliński można pobrać w biurze Okręgu w Poznaniu po okazaniu legitymacji potwierdzającej wniesienie składki okręgowej pełnej.

Dopłata na wody górskie i nizinne: pełne opłaty po wykorzystaniu limitu zezwoleń

• PZW Okręg we Wrocławiu - porozumienie na wody nizinne

Wzajemne porozumienie na wybrane akweny: Członkowie Okręgu Poznańskiego nabywają możliwość wędkowania na obwodzie rybackim rzeki Barycz nr 3 tj. od dopływu rzeki Sąsiecznicy do ujścia do rzeki Odra, wraz z jej dopływami i zbiornikiem Rycze. Zezwolenie można nabywa się poprzez e-zezwolenia Okręgu Wrocławskiego. Opłata za wydanie zezwolenia wynosi 10 zł. Członkowie Okręgu Wrocławskiego nabywają możliwość wędkowania na obwodzie rybackim rzeki Orla nr 1 tj. od jej źródła do ujścia rzeki Orla do rzeki Barycz oraz na jez. Krzycko Wielkie (Gołanickie). Zezwolenie można nabywa się poprzez e-zezwolenia Okręgu Poznańskiego. Składa pobierana przy generowaniu zezwolenia wynosi 10 zł.