Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Osoba towarzyszaca - wedkowanie 2021

Aktualności | 2021-02-08 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

W związku z licznymi telefonami, informujemy, że na rok 2021 nie została uchwalona składka członkowska za osobę towarzyszącą, która uprawniałaby do uzyskania zezwolenia na wędkowanie dla żony, męża, wujka, kolegi itd. Tym samym biura ZO PZW Poznań nie wydają zezwoleń dla osób towarzyszacych. Każda osoba, która ukończyła 14 lat zobowiązana jest posiadac wełasne zezwolenie na amatorski połow ryb.

 

Ponadto wyjaśniamy, że przy wędkarzu posiadającycm zezwolenie na wędkowanie na wodach ogólnodostepnych PZW Poznań, ma prawo wedkować, w ramach stanowiska, limitu wędek i uprawnień, dziecko do lat 14 - bez kończeności uzyskiwania dodatkowego zezwolenia.

 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

  • Radek Data dodania: 5 miesięcy temu Oceń: 0 + / -

    Czy ktokolwiek ze struktur PZW czyta tutejsze komentarze, czy trzeba odpowiedni list otwarty rozesłać do odpowiednich portali WWW, żeby ktoś się zainteresował odpowiadaniem?

  • Radek Data dodania: 5 miesięcy temu Oceń: 0 + / -

    Co to znaczy "nie została uchwalona"? W takim razie należy wziąć się do roboty i uchwalić. Jaki jest oficjalny powód braku tej uchwały? Będzie nam coś wytłumaczone/uzasadnione czy jak zwykle będziemy traktowani jak dojne krowy?

  • aCzemu Data dodania: 8 miesięcy temu Oceń: 0 + / -

    Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę.