Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

ORGANIZACJA ZAWODÓW WĘDKARSKICH

Aktualności | 2021-04-15 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

AKTUALNE OBOSTRZENIA SANITARNE ZWIĄZANE Z COVID-19

W związku z publikacją przez Ministerstwo Zdrowia RP nowych zasad ograniczeń sanitarnych oraz ogłoszeniu o częściowych złagodzeniach obostrzeń sanitarnych, które dotyczą między innymi uprawiania sportu wyjaśniamy, że nadal obowiązuje zakaz organizacji zawodów wędkarskich.

Zasady obowiązujące ogłoszone przez KPRM
(publikacja z dnia 15.04.2021)

Od 19 kwietnia również dopuszczona została możliwość uprawiania sportu w obiektach sportowych na świeżym powietrzu (do 25 osób) i uczestnictwa dzieci i młodzieży we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy.

Jak wynika z powyższego, cytowane przepisy niestety nie dotyczą nie tylko wędkarstwa ale też wielu innych sportów uprawianych rekreacyjnie, które nie są organizowane przez zajerestrowany Polski Związek Sportowy.
Zapis mówiący o "obiekcie sportowym na świeżym powietrzu" dotyczy tzw. sportu zawodowego i członków Kadry Narodowej w dyscyplinach olimpijskich.
Niestety, Polski Związek Wędkrski nie jest, już od wielu lat, Polskim Związkiem Sportowym.

Zapewniamy, że jeśli tylko zostaną opublikowane złagodzenia, które umożliwią organizację zawodów wędkarskich, natychmiast taką informację zamieścimy na stronie internetowej Okręgu oraz powiadomimy wszystkie Zarządy Kół PZW pocztą e-mail.

 

 


Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.