Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Składki

Komentarz do składek członkowskich okręgowych i opłat na rok 2013

Składki | 2012-12-21 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

logo Okręgu

Komentarz do składek członkowskich okręgowych i opłat na rok 2013

 

Osoby nowowstępujące do PZW

Osoby, które po raz pierwszy wstępują do PZW oraz osoby, które po przerwaniu członkostwa ponownie wstępują do PZW wnoszą składkę roczną podstawową 135,00 zł. Nie dotyczy to członków uczestników, którzy korzystają z ulgi.
Członkostwo ustaje m.in. poprzez nie opłacenie składki rocznej w terminie do 30 kwietnia br., które Zarząd Koła uzna za nieusprawiedliwione.

 

Członkowie PZW Okręgu Poznańskiego

Członkowie PZW kontynuujący przynależność w Okręgu Poznańskim korzystają z obowiązujących w okręgu ulg w składce okręgowej na rok 2013. Dotyczy to również członków zmieniających przynależność i wstępujących do Okręgu Poznańskiego.

 

Członkowie PZW innych okręgów

Opłata roczna za wędkowanie na wodach ogólnodostępnych dla Członków PZW spoza okręgu poznańskiego wynosi 170,00 zł.
Opłatę ulgową w wysokości 85,00zł wnoszą członkowie okręgów, które udziela na zasadzie wzajemności takiej samej ulgi w opłacie dla członków Okręgu Poznańskiego. Nie dotyczy to Członków Okręgu Leszczyńskiego. (Wykaz okręgów, które udzieliły stosownych ulg, zostanie opublikowany na stronie Internetowej Okręgu i będzie sukcesywnie uzupełniany.)
Opłatę tą można wnieść tylko w Kołach posiadających kasy fiskalne, w Biurze Okręgu PZW w Poznaniu, ZRW PZW Poznań w Osiecznej, w wyznaczonych punktach sprzedaży lub poprzez E-zezwolenie.

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

  • Okręg PZW Poznań Data dodania: 8 lat temu Oceń: 0 + / -

    Tak, osoba, która przerwała członkostwo traktowana jest jako nowo wstępująca i wnosi składkę 135 zł i wpisowe w wysokości 25 zł. Jednakże wpisowe w całości zasila budżet Koła.

  • konradont Data dodania: 8 lat temu Oceń: 3 + / -

    Mam pytanko.Członek który miał przerwe rok musi opłacic składkę w wysokości 135zł.Dlaczego nie pisze sie że musi jeszcze zapłacić w kole 25 zł wpisowego?Trzeba głośno i wyraźnie napisać że przerwanie ciągłości jest karane dodatkowymi 50zł.

  • marek_sz Data dodania: 9 lat temu Oceń: 3 + / -

    Ciekawe dlaczego w okręgu poznańskim osoby niepełnosprawne poniżej 65 roku życia muszą płacić pełną składkę? Są okręgi , w których ułatwia się życie osobą niepełnosprawnym!!!