Nasze wiadomości

Ceremonia otwarcia - 7.07 - Mistrzostwa Świata Juniorów w Castingu 2011, Szamotuły

Aktualności | 2011-07-08 | Publikujący: Główny Kapitanat Sportowy

W dniu 7 lipca, punktualnie o godz. 19-tej, na stadionie Szamotulskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyła się uroczysta ceremonia otwarcia Mistrzostw Świata Juniorów w Castingu 2011.

W uroczystości udział wzięli m.in.: Kurt Klamet - przewodniczący Międzynarodowej Federacji Sportu Rzutowego (ICSF), Włodzimierz Kaczmarek - Burmistrz Szamotuł, Mirosław Iwański - wiceprezes ZG PZW ds. sportu i młodzieży, Jerzy Musiał - Prezes ZO PZW w Poznaniu, członek ZG PZW, Władysław Ogrodowczyk - wiceprezes ds. sportu ZO PZW w Poznaniu, Leszek Orzechowski - koordynator dyscypliny rzutowej. Do Mistrzostw zgłosiło się 8 reprezentacji narodowych z: Polski, Słowacji, Czech, Niemiec, Chorwacji, Austrii, Szwajcarii i Szwecji. Ceremonię otwarcia poprzedził oficjalny trening.

GK

video & photo by Grzegorz Kidawski (g.kidawski@zgpzw.pl)