Okręgowe zawody wędkarskie dla Społecznej Straży Rybackiej - j.Lipno 2021

W dniu 18 września 2021 r. na jeziorze Lipno gm. Stęszew zostały rozegrane Okręgowe Zawody Wędkarskie dla Strażników Społecznej Straży Rybackiej działających na wodach okręgu PZW w Poznaniu.

Na zlecenie Okręgowego Kapitanatu Sportowego zawody przygotowali Społeczna Straż Rybacka Grupa Stęszew, Koło PZW Nr 121 Stęszew oraz koordynator SSR – Komendant Okręgowy SSR.

W zawodach udział wzięło 24 zawodników reprezentujących SSR z powiatów: leszczyńskiego, wrzesińskiego, poznańskiego, śremskiego i średzkiego. 4 godzinna rywalizacja w wędkarstwie spławikowym przy przekropnej pogodzie wyłoniła następujących zwycięzców:

I miejsce – Stanisław Szlufik – SSR Powiat Poznański

II miejsce – Jerzy Łuczak – SSR Powiat Poznański

III miejsce – Sławomir Bednarczyk – SSR Powiat Poznański

IV miejsce – Łukasz Kropacz – SSR Powiat Śremski

V miejsce – Jacek Nalewski – SSR Powiat Leszczyński

VI miejsce – Paweł Wojtalak – SSR Powiat Poznański

Po zakończeniu rywalizacji Komendant Okręgowy poprosił zebranych o wypowiedzenie się na temat obowiązującego w okręgu poznańskim RAPR, wniosków, propozycji zmian oraz propozycji zmian obowiązujących uchwał regulujących działalność SSR w okręgu oraz szkoleń doskonalących i pogłębiających wiedzę strażników. Propozycje, które padły zostaną przekazane poprzez KOiZW do Zarządu Okręgu.

• okregowe_zawody_wedkarskie_dla_straznikow_spolecznej_strazy_rybackiej_2021.pdf