Spinningowe Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego 2024 teamy połowy z łodzi

Dionizy Mikołajczyk

Informujemy, że zgodnie z Okręgowym Kalendarzem Zawodów i Imprez Wędkarskich na 2024 w dniach 07 - 9.06.2024 zostaną zorganizowane  Spinningowe Teamowe  Mistrzostwa Okręgu 2024.
Zawody odbędą się na jeziorze Wieleńskim w ciągu jezior Przemęckich.
Mistrzostwa Okręgu zostaną przeprowadzone w trzech terminach i w trzech równych turach,  zgodnie z Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego PZW.
Zawody zostaną rozegrane w oparciu o aplikację xTraMarlin.pl
W zawodach zezwala się na używanie silników spalinowych zgodnie z aktualną uchwałą Rady Powiatu Wolsztyńskiego.

Terminy i miejsca Mistrzostw Okręgu 2024:
I tura    07.06.2024 Jezioro Wieleńskie i inne w ciągu jezior Przemęckich
II tura     08.06.2024 Jezioro Wieleńskie i inne w ciągu jezior Przemęckich
III tura     09.06.2024 Jezioro Wieleńskie i inne w ciągu jezior Przemęckich

Organizatorzy Mistrzostw Okręgu:
Kapitanat Sportowy Okręgu PZW  w Poznaniu oraz Koło PZW nr 122  „Przynęta” Suchy Las

Główna Komisja Sędziowska:
Sędzia Główny         Jarosław Pałasz
Sędzia Sekretarz    Agnieszka Pałasz
Koordynator Zawodów     Marcin Mularski, tel. kontaktowy 500 086 270

Ryby łowione w zawodach:
do punktacji zaliczane będą ryby z zachowaniem wymiarów i okresów ochronnych zgodnie, z Rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 12.07.2023 r. w sprawie ochrony i połowu ryb w powierzchniowych wodach śródlądowych.

Prawo startu :
prawo startu w Mistrzostwach Okręgu mają Członkowie PZW zrzeszeni w Kołach Okręgu PZW  w Poznaniu. Wszyscy zawodnicy muszą posiadać opłaconą składkę członkowską PZW na 2024 rok oraz zezwolenie na wykonywanie amatorskiego połowu ryb na wodach Okręgu PZW w Poznaniu.

Zgłoszenia do zawodów:
Zgłoszenia poprzez formularz zgłoszeniowy ON-LINE  do dnia 27 maja 2024 r.
Lista zgłoszonych zawodników zostanie opublikowana na stronie internetowej Okręgu PZW w Poznaniu. Zgłoszenie do zawodów jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i przetwarzanie danych osobowych (imię i nazwisko) oraz wykorzystania wizerunku w relacjach z zawodów.

Koszty uczestnictwa:
Opłata startowa wynosi 200 zł brutto od teamu za jedną turę zawodów.
Obowiązuje jednorazowa wpłata za trzy tury czyli  600,00zł od teamu.
W ramach opłaty startowe organizator zapewnia: ciepły posiłek (catering,) napoje, obsługę techniczną i sędziowską, puchary, medale i dyplomy.
Opłatę startową prosimy przelać do na konto bankowe: Polski Związek Wędkarski Okręg w Poznaniu Nr 63 1090 1476 0000 0001 2314 4829  w tytule przelewu prosimy wpisać „Nazwa drużyny TMO 2024” w nieprzekraczalnym terminie do 27 maja 2024r.

Informujemy,  że  w  razie  nieobecności  zawodników  na  poszczególnych  zawodach  opłata  startowa nie będzie zwracana.