14 Września

Towarzyskie zawody spinningowe dla strażników Społecznej Straży Rybackiej 2024

Powiadom znajomego:

Komunikat nr 2

Zmiana łowiska: zawody zorganizowane zostaną na rzece Warcie w m. Śrem (lewy brzeg).

Zbiórka przy siedzibie Koła PZW Nr 127 Śrem przy moście Daniela Kęszyckiego

Podczas rozgrywania zawodów na rzece Warcie nie ma nakazu stosowania haków bezzadziorowych.

Aplikacja do pobrania w sklepie Google Play http://www.xtramarlin.pl/

Komunikat nr 1

Informujemy, że zgodnie z Okręgowym Kalendarzem Zawodów i Imprez Wędkarskich na 2024 rok zostaną zorganizowane Towarzyskie zawody spinningowe dla strażników Społecznej Straży Rybackiej 2024.

Zawody zostaną rozegrane na żywej rybie i zgodnie z obowiązującymi przepisami zawartymi z Zasadach Organizacji Sportu Wędkarskiego Polskiego Związku Wędkarskiego.

Zawody zorganizowane będą w dniu 14 września 2024 r. na zbiorniku Rydzyna k/Leszna jako zawody jednoturowe i jednosektorowe. (UWAGA ZMIANA ŁOWISKA ! NOWE ŁOWISKO RZEKA WARTA W ŚREMIE)

Prawo startu:
w zawodach prawo startu mają członkowie Okręgu PZW w Poznaniu pełniący w 2024 funkcje strażnika SSR, PSR, SOM.
Zawodnik zobowiązany jest posiadać indywidualne zezwolenie na amatorski połów ryb na zb. Rydzyna w dniu 14.09.2024 r. (roczne lub okresowe) (UWAGA ZMIANA ŁOWISKA ! NOWE ŁOWISKO RZEKA WARTA W ŚREMIE)

Klasyfikacja zawodów:
- w zawodach prowadzona będzie klasyfikacja indywidualna
- klasyfikacja liczona będzie za pomocą aplikacji sędziowskiej  xTraMarlin, co wiąże się z wymogiem posiadania telefonu z aparatem telefonicznym do fotografowania złowionych ryb.

Główna Komisja Sędziowska:
Zawody będą obsługiwane przez następujące Komisje:
Sędzia Główny:  Przemysław Woźniak – sędzia klasy okręgowej
Sędzia Sekretarz: Agnieszka Pałasz – sędzia klasy okręgowej
Nadzór nad zawodami z ramienia OKS: Franciszek Grupiński

Tereny zawodów:
Terenem zawodów obejmuje zbiornik Rydzyna z wyłączeniem wędkowania z plaży oraz po 100 m w prawo i w lewo od budowli hydrotechnicznej spustowej.
Dozwolone jest brodzenie.

Koszt udziału w zawodach:
Decyzją Okręgowego Kapitanatu Sportowego obowiązuje pełna wpłata za uczestnictwo w zawodach w wysokości 30,00 zł
W ramach opłaty startowej organizatorzy zapewniają pełną obsługę techniczną, sędziowską oraz medyczną. Wszyscy uczestnicy otrzymają posiłek i napoje. Za zajęcie miejsc od 1 do 3 zawodnicy zostaną wyróżnieni  pucharami, za zajęcie miejsc od 1 do 6 dyplomami oraz upominkiem rzeczowym.

Zgłoszenia do zawodów:
Zgłoszenia do zawodów za pomocą formularza ON-LINE, na stronie internetowej Okręgu PZW w Poznaniu, przyjmowane będą  do dnia 06.09.2024r.
Opłatę startową prosimy przelać na konto bankowe Polski Związek Wędkarski Okręg w Poznaniu
Nr 63 1090 1476 0000 0001 2314 4829 , z dopiskiem Zawody SSR.
W treści przelewu proszę podać imię nazwisko zawodnika.

Lista zgłoszeń

Dodatkowe informacje organizacyjne:
•    Organizator dopuszcza używania spodniobutów (brodzenie do pasa) przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności.
•    Zgłoszenie do zawodów jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb organizacyjnych oraz w relacjach z zawodów.
•    Rejestracja złowionych ryb prowadzona będzie przy wykorzystaniu zdjęć przesyłanych przez zawodników do Sędziego Sekretarza.
•    Na zbiorniku Rydzyna obowiązuje nakaz stosowania haczyków bezzadziorowych.

Program zawodów

• 14 Września 2024, godz. 00:00

7:00 Zbiórka uczestników przy siedzibie Koła 127

7:30 Oficjalne Otwarcie Zawodów